Antikvariát Ostrov

E-shop

klic

Objednávání je pozastaveno na dobu neurčitou.

Obchodní podmínky

Všechny ceny on-line antikvariátu jsou uvedeny v Kč a jsou konečné. Opotřebení knihy odpovídající jejímu stáří není v jejím popisu uváděno. Telefonické objednávky na číslo mobilního telefonu 725 350 745 nebo 603 146 733 je nutno písemně potvrdit na email: antikostrov@seznam.cz, pokud není předem domluveno jinak.

Při nákupu nad 1000 Kč neúčtujeme poštovné.

Objednávky jsou vyřizovány v pořadí, v jakém došly. Objednané zboží zasíláme výhradně prostřednictvím smluvní přepravní společnosti GLS přičemž přepravné v České republice činí při platbě předem na náš účet KB: 107-9289850217/0100 za balíček 100 Kč, za dobírku 150 Kč. Na Slovensko zasíláme pouze na dobírku prostřednictvím přepravní služby GLS. Cena přepravného je 7 Euro. Do ostatní ciziny, při platbě předem na náš účet KB: 107-9289850217/0100, řešíme poštovné individuálně po dohodě s kupujícím a to v závislosti na hmotnosti zásilky.

Při platbě na účet uvádějte číslo objednávky, jako variabilní symbol.

Prodávající nakládá s osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy, upravujícími ochranu osobních údajů. Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího výslovně uděluje prodávajícímu souhlas k tomu, aby prodávající nakládal s osobními údaji kupujícího a to v souladu s platnými právními předpisy, zejména se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění, případně právními předpisy v budoucnosti vydanými a kupující výslovně souhlasí s tím, aby prodávající zasílal kupujícímu obchodní sdělení o nabídkách zboží a služeb prodávajícího. V případě, že se kupující rozhodne odvolat svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení prodávajícího, oznámí kupující tento nesouhlas písemně a to emailem na adresu antikostrov@seznam.cz. Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího potvrzuje souhlas s těmito platnými všeobecnými podmínkami prodávajícího.